Металошукач Discovery Tracker MD-4030 (DMD4030)
Фото 4 |
Discovery Tracker MD-4030
Тип:ґрунтовий
Принцип роботи:VLF
Котушка:кругла
Розміри котушки:16.5x16.5 см
Кількість частот:1 шт
Частота виявлення:6.6 кГц
Глибина виявлення:до 40 см
Глибина виявлення монет:до 16 см
Довжина штанги:80 – 102 см
Вага:1.2 кг
Стрілочний індикатор
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
У пошуках скарбів: як вибрати металошукачДільні поради щодо вибору металошукача для початківців.
Всі характеристики
Характеристики Tracker MD-4030
|
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Tracker MD-4030
Усі ціни 12 →Металошукач Discovery Tracker MD-4030 Yellow (JDFKK9FKF) JDFKK9FKF | 2 250 грн. |
Грунтово-підводний металошукач Discovery Tracker MD-4030 (UUDGD5F78FL) | 2 099 грн. |
Металошукач Discovery Tracker MD-4030 (YDHBVF18YFHBB) YDHBVF18YFHBB | 2 099 грн. |
Металошукач Discovery Tracker MD-4030 + лопата + навушники (JDJSHFD7D) JDJ | 2 990 грн. |
Металошукач Discovery Tracker GTX4030, md-4030 2021 року (З ВЕЛИКОЮ КОТУШК | 3 500 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →