Стедікам DJI Osmo Pocket 3 (CP.OS.00000301.03)
Відео 35Фото 8 |
DJI Osmo Pocket 3 Creator Comboбазова |
|
3 мікрофони для запису звуку. Підтримка карток пам'яті microSD (до 512 ГБ). Швидка зарядка (80% за 16 хв., 100% за 32 хв.). Режим slow-motion (240 к/с за 1080p, 120 к/с за 4K і 2.7К). Колірна глибина 10-біт. Поворотний дисплей (орієнтація).
У порівнянні з попередньою версією більша матриця, більший дисплей (сенсорний), швидший фреймрейт в 4К, швидше зарядка, 10-бітна глибина кольору.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Osmo Pocket 3
Усі ціни 15 →Екшн-камера DJI Osmo Pocket 3 | 27 800 грн. |
Экшн-камера DJI Osmo Pocket 3 (CP.OS.00000301.03) | 26 890 грн. |
Екшн-камера DJI Osmo Pocket 3 (CP.OS.00000301.03) CP.OS.00000301.03 | 26 433 грн. |
DJI Pocket 3 (CP.OS.00000301.03) cp.os.00000301.03 | 28 177 грн. |
Екшн-камера DJI Pocket 3 (Osmo Pocket 3) | 29 520 грн. |
ще 10 пропозицій
Це найкраща компактна камера для блогерів у 2023/24 році! Розмір матриці, якість зйомки відео, 4K 120к/с, стабілізація, 10-ти бітний логарифмічний колірний профіль, ActiveTrack 6.0, якість звуку на вбудовані мікрофони, бездротовий мікрофон, простота у використанні, компактність, комплектація, можливість використання в якості веб-камери. Застосунок DJI Mimo заблокований в App Store та Play Market для мешканців України. На Android смартфони можна завантажити apk файл прямо з сайту DJI, а для iPhone доведеться змінювати регіон AppleID. Вектор UA: користуюся DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стедікама DJI Osmo Pocket 3:
- Характеристики камери: матриця 1", апертура f/2.0
- Діапазон ISO 50-6400, зйомка при недостатньому освітленні 50-16000
- Автоматичне розпізнавання та фокусування на обличчі
- Автоматичне стеження за об'єктом та розташування його в кадрі з урахуванням золотого перерізу
- Фазовий автофокус Full-Pixel
- DJI Pocket 3 базова - ручка з різьбленням 1/4", захисний футляр, кабель USB C для заряджання, ремінець на зап'ястя;
- DJI Pocket 3 Creator Combo - базова комплектація + ширококутна лінза, DJI Mic 2 передавач (для мікрофонів), захист мікрофона від вітру, магнітний тримач для мікрофона, дод. ручка з батареєю, міні-трипод, сумка для перенесення
Модификації DJI Osmo Pocket 3
Ціни на DJI Osmo Pocket 3 |
---|---|---|---|---|
DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo | від 35 500 грн. | 13 пропозицій | ||
DJI Osmo Pocket 3 | від 25 899 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →