Радіатор опалення DJOUL 22 300x1600
від 3 672 до 5 430 грн. Порівняти ціни 11 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 300x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 300x1600
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1600 (бічне підключення) | 4 744 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x1600 бічне підключення DJ223016 | 4 421 грн. |
DJOUL 22 тип 300x1600 (бічне підключення) 44331 | 3 672 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 300x1600 бок | 3 835 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 300x1600 (нижнє підключення) | 5 258 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо