Радіатор опалення DJOUL 22 300x500
від 1 401 до 2 574 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 300x500
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 300x500 (бічне підключення) | 1 842 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x500 бічне підключення DJ223050 | 1 683 грн. |
DJOUL 22 тип 300x500 (бічне підключення) 44338 | 1 401 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 300x500 низ | 2 040 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 300x500 (нижнє підключення) | 2 574 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 300x500 нижнє підключення DJ220350 | 2 368 грн. |
DJOUL 22 тип 300x500 (нижнє підключення) 44463 | 1 953 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL 22 тип 300х500 нижнє підключення (DJ220350) | 2 523 грн. |
Радіатор сталевий Djoul 22 тип 300х500 нижнє підключення | 2 170 грн. |
Закрити
Рекомендуємо