Радіатор опалення Terra teknik 22VK 300x500
від 1 812 до 1 870 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Україна |
Модифікації Terra teknik 22VK 30
Характеристики
Terra teknik 22VK 300x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Terra teknik 22VK 300x500
Сортувати
Радиатор стальной TerraTeknik 22VK 300x500 нижнее | 1 864 грн. |
Радіатор сталевий Terra Teknik 22VK 300x500 нижнє підключення 6532472 | 1 870 грн. |
Радіатор Terra Teknik 22 VK 300x500 нижнє підключення 6532472 | 1 812 грн. |
Terra Teknik 22VK 300x500 6532472 | 1 862 грн. |
Закрити
Рекомендуємо