Радіатор опалення DJOUL 22 500x2000
від 6 180 до 7 867 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 500x2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 500x2000
Сортувати
DJOUL DJOUL 22 тип 500x2000 (бічне підключення) | 6 690 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x2000 бічне підключення DJ225020 | 7 007 грн. |
DJOUL 22 тип 500x2000 (бічне підключення) 44350 | 6 180 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x2000 бок | 6 450 грн. |
DJOUL DJOUL 22 тип 500x2000 (нижнє підключення) | 7 301 грн. |
Сталевий радіатор Djoul 22 500x2000 нижнє підключення DJ220520 | 7 867 грн. |
DJOUL 22 тип 500x2000 (нижнє підключення) 44474 | 6 633 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 500x2000 низ | 6 920 грн. |
Радіатор сталевий Djoul 22 тип 500х2000 нижнє підключення | 7 371 грн. |
Закрити
Рекомендуємо