Радіатор опалення DJOUL 22 600x500
від 2 005 до 2 410 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Туреччина |
Модифікації DJOUL 22 53
Характеристики
DJOUL 22 600x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJOUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJOUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DJOUL 22 600x500
Сталевий радіатор Djoul 22 600x500 бічне підключення DJ226050 | 2 410 грн. |
DJOUL 22 тип 600x500 (бічне підключення) 44369 | 2 005 грн. |
Радіатор сталевий DJOUL тип 22 600x500 бок | 2 095 грн. |
Закрити
Рекомендуємо