Вантажна шина DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152K
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DNEPROSHINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DNEPROSHINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152K
Snaga DT-64 (365/80R20 152K) | 28 642 грн. |
Snaga DT-64 365/80 R20 152K | 27 800 грн. |
Snaga DT-64 (універсальна) 365/80 R20 152K | 31 972 грн. |
Шина SNAGA DT-64 (універсальна) 365/80 R20 152K | 31 970 грн. |
Модификації DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152K
Ціни на DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152K |
---|---|---|---|---|
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 140K | від 15 169 грн. | 2 пропозиції | ||
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152G | від 27 453 грн. | 1 пропозиція | ||
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152K | від 27 800 грн. | 4 пропозиції |