Вантажна шина DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152G
Фото 5 | 27 453 грн. Купити! Шини Днепрошина ДТ-64 (универсальная) 365/80 R20 152GShiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DNEPROSHINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DNEPROSHINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152G
Ціни на DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152G |
---|---|---|---|---|
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 140K | від 14 872 грн. | 3 пропозиції | ||
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152G | від 27 453 грн. | 1 пропозиція | ||
DNEPROSHINA DT-64 365/80 R20 152K | від 27 800 грн. | 4 пропозиції |