Автохолодильник Dometic Waeco BordBar AS-25 (9600000459)
Відео 1Фото 6 |
Dometic Waeco BordBar AS-25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dometic Waeco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dometic Waeco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dometic Waeco BordBar AS-25
Автохолодильник Waeco BordBar AS-25 25л 9600000459 | 6 299 грн. |
Холодильник термоэлектрический портативный Waeco Dometic BordBar AS 25 (96 | 6 091 грн. |
Холодильник термоелектричний портативний DOMETIC Waeco BordBar AS 25 96000 | 6 279 грн. |
Waeco BordBar AS 25 | 6 846 грн. |
Холодильник термоелектричний портативний DOMETIC Waeco BordBar AS 25 | 6 279 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості автохолодильника Dometic Waeco BordBar AS-25:
- Механізм кріплення до сидіння за допомогою ременя безпеки
- Бічні кишені з блискавкою і кишеня-сітка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →