Автохолодильник Dometic Waeco CFF 20 (9600028325)
Відео 5Фото 6 |
Dometic Waeco CFF 20 |
|
Гарненько заряджений компресорний автохолодильник для перевезення продуктів в охолодженому вигляді і глибокої заморозки вмісту (аж до температури -18 °С). «Породистий» термобокс може похвалитися грамотною організацією внутрішнього простору об'ємом 21 л, найманій перенавешиваемой кришкою з легко відкривається засувкою, наявністю вбудованої підсвічування камери. Для контролю температури всередині в користувальницьке розпорядження надається кнопкова панель управління з інформаційним дисплеєм. Dometic Waeco CFF 20 оснащується ручками для зручного перенесення. Також холодильник проявляє всеїдність до способів електроживлення — він підключається до мережі 12/24 В автомобіля чи побутової розетки на 230 В. Зібрана модель в компактному корпусі 43x28.3x66 див. Її вага дорівнює трохи більше 10 кг (в порожньому вигляді).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dometic Waeco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dometic Waeco.
Купити Dometic Waeco CFF 20
Усі ціни 6 →Автохолодильник Dometic Waeco Cff 20 | 26 240 грн. |
Dometic Waeco Cff 20 | 25 600 грн. |
Dometic Waeco Cff 20 | 26 240 грн. |
Dometic Waeco Cff 20 | 26 880 грн. |
Портативный холодильник компрессорный Dometic Waeco CFF 20 | 26 883 грн. |
Dometic Waeco CFF 20 | 47 888 грн. |
- Діапазон підтримуваних температур від +20 °C до -18 °C
Модификації Dometic Waeco CFF 20
Ціни на Dometic Waeco CFF 20 |
---|---|---|---|---|
Dometic Waeco CFF 20 | від 25 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Dometic Waeco CFF 35 | від 30 520 грн. | 8 пропозицій | ||
Dometic Waeco CFF 45 | від 37 560 грн. | 7 пропозицій |