Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кавоварки й кавомашини   /   Domotec

Електротурка Domotec MS-127 нержавіюча сталь

Фото - Кавоварка Domotec MS-127 нержавіюча сталь
Фото 9
Domotec MS-127
Колір
Тип
електротурка
Кава
мелена
Порцій за 1 раз
4 шт.
Резервуар для води
0.5 л
Функції та можливості
підігрів чашок / кавника
Споживана потужність
600 Вт
Дата додавання на E-Katalog
березень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Domotec MS-127 нержавіюча сталь

Усі ціни 19 →

Електрична кавоварка (турка) 500 мл з нержавіючої сталі на 600 Вт зі складною ручкою та підставкою Domotec MS-127 Срібляста

Маркетплейс: Rozetka.ua  Odessium Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
500 грн.

Кавоварка-турка Domotec MS-127, об’єм 500 мл, електрична, чорний/сріблястий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
593 грн.

Турка електрична Domotec MS-127 500 мл 600 Вт чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
428 грн.

Турка електрична для кави 500 мл електротурка 600 Вт кавоварка з нержавіючої сталі для варіння мелених зерен Domotec MS-127

Маркетплейс: Rozetka.ua  StarLight З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
590 грн.

Електрична мінікавоварка Domotec MS-127 0.5 л 600 Вт Електротурка з нержавіючої сталі Складна ручка

Маркетплейс: Rozetka.ua  Окай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Domotec MS-127 нержавіюча сталь