Електротурка Sinbo SCM-2928
Фото 3 |
Sinbo SCM-2928 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sinbo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sinbo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sinbo SCM-2928
Усі ціни 24 →Турка електрична Sinbo SCM-2928PRO 600 Вт 500 мл на 5 чашок 120 x 90 мм Бі | 371 грн. |
Кавоварка-турка Sinbo SCM-2928 Електрична на 3 чашки | 355 грн. |
Електрична кавоварка-турка Sinbo SCM-2928 5 чашок D100 500 мл | 359 грн. |
Електрична кавоварка-турка для смачної кави Sinbo SCM-2928 3 чашки | 343 грн. |
Турка Sinbo SCM-2928 Чорна | 462 грн. |
ще 19 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавоварки Sinbo SCM-2928:
- Система захисту від перегріву
- Довжина шнура - 110 см
- Білий з коричневим
- Білий з зеленим
- Блакитний з сірим
РекомендуємоПорівняти в таблиці →