М'ясорубка Domotec MS 2021 нержавіюча сталь
Domotec MS 2021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS 2021 нержавіюча сталь
Усі ціни 28 →Електрична м'ясорубка DOMOTEC MS 2021 3000W. Металевий корпус | 4 680 грн. |
Електрична м'ясорубка DOMOTEC MS 2021 3000W. Металевий корпус | 4 680 грн. |
Професійна м'ясорубка Domotec MS-2021 3000W металевий корпус Насадка-кеббе | 4 299 грн. |
М'ясорубка Domotec MS-2021 3000W металевий корпус Сріблястий | 3 948 грн. |
М'ясорубка DOMOTEC MS-2021 S 3000Вт | 3 529 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →