М'ясорубка Domotec MS 2020 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Domotec MS 2020 |
|
Електром'ясорубка бренду Domotec є багатофункціональним кухонним помічником, який пропонує стильний дизайн, хороші можливості і невисоку ціну. Насамперед, хочеться відзначити його універсальність: набір з трьох решіток допоможе приготувати фарш з м'яса, риби та інших продуктів, спеціальні насадки заощадять час при формуванні домашніх ковбас та кеббе, три види терок-шинковок акуратно наріжуть фрукти і овочі, а соковитискач зробить смачний фреш або морси з ягід.
Не поступається Domotec MS 2020 і в плані продуктивності: пікова потужність досягає 2600 Вт, що є досить високим показником. Швидкість роботи одна, зате є функція реверсу, яка запускає зворотний хід ножів, щоб усунути засмічення шнека. Також для безпечної роботи передбачений захист від перевантажень. Дизайн у м'ясорубки досить цікавий, так що вона відмінно впишеться в інтер'єр кухні. Корпус зроблений з нержавіючої сталі і ударостійкого пластику, завантажувальний лоток металевий, а шнур хоч і не дуже довгий (1 метр), але все ж надає певну свободу в розміщенні і діях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Купити Domotec MS 2020 нержавіюча сталь
Усі ціни 20 →М'ясорубка соковижималка електрична Domotec MS2020 2600W S | 3 205 грн. |
М'ясорубка Domotec MS 2020 2600W + соковитискач Пластик | 3 254 грн. |
Електрична м'ясорубка з насадками для томатів соковижималкою і 3 терками D | 3 599 грн. |
М'ясорубка електрична соковижималка Domotec MS2020 2600Вт | 2 862 грн. |
М'ясорубка Domotec MS-2020 з овочерізкою 3000 Вт | 3 199 грн. |