Стайлер Domotec MS-4908
Фото 3 |
Domotec MS-4908 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-4908
Усі ціни 9 →Утюжок Domotec MS-4908 45 Вт | 371 грн. |
Щипці для волосся domotec MS 4908 (випрямляч / праску) 6781 | 401 грн. |
Щипці для волосся domotec MS 4908 (випрямляч / праску) 6781 | 366 грн. |
Domotec MS 4908: Праска-випрямляч для волосся – стиль, догляд та легкість | 239 грн. |
Утюжок Domotec MS-4908 45 Вт Чорний | 358 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →