Тепловентилятор Domotec MS-5961
Фото 3 |
Domotec MS-5961 таймерпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-5961
Усі ціни 8 →Настінний електричний тепловентилятор Domotec MS 5961 з пультом 2000W кера | 1 920 грн. |
Тепловентилятор настінний Domotec (MS 5961)(BG23118) | 2 269 грн. |
Тепловентилятор настінний Domotec (MS 5961) | 2 391 грн. |
Тепловентилятор настінний Domotec MS 5961 | 2 590 грн. |
Тепловентилятор настінний Domotec MS5961 White + пульт (7209) | 4 317 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →