Скороварка Domotec MS-7728
Відео 1Фото 7 |
Domotec MS-7728 |
|
Що вибрати: мультиварку, скороварку чи рисоварку?Розповідаємо, у чому різниця між мультиваркою, скороваркою та рисоваркою, які їх переваги та недоліки
Що таке технологія Sous vide (сувід) і чи потрібна вона на домашній кухні?Приготування домашніх страв «під вакуумом» розширить сімейне меню і приємно здивує ваших гостей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-7728
Усі ціни 21 →Мультиварка-скороварка Domotec MS-7728 1500 Вт | 8 519 грн. |
Мультиварка-скороварка, фритюрниця DOMOTEC MS-7728 29в1 Багатофункціональн | 7 389 грн. |
Мультиварка-скороварка, фритюрниця DOMOTEC MS-7728 29в1 | 6 878 грн. |
Мультиварка-скороварка фритюрниця DOMOTEC MS-7728 29 програм | 13 000 грн. |
Мультиварка-скороварка фритюрниця DOMOTEC MS-7728 2в1 | 6 020 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →