Скороварка Rotex REPC75
Відео 2 |
Rotex REPC75 |
|
Відносно недорога, але при цьому зручна у використанні і багатофункціональна скороварка. В основі пристрою знаходиться 5-ти літрова чаша з подвійним антипригарним покриттям (1,8 мм), «розумна» автоматика з великим вибором програм і спеціальною функцією «Шеф-кухаря», яка дозволяє вносити власні корективи у вже існуючі режими. Додатково пристрій комплектується ємністю для йогурту та спеціальної кошиком для готування на парі. Панель управління Rotex REPC75 оснащена інформативним дисплеєм, який спрощує вибір потрібного режиму і контролироль готування. У загальній складності автоматика передбачає 17 режимів роботи, у тому числі і можливість готувати під тиском, що значно економить час приготування страви, зберігаючи корисні властивості продуктів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Купити Rotex REPC75
Усі ціни 43 →Rotex Rotex REPC75-B | 2 989 грн. |
Рисоварка Rotex REPC75-B | 2 641 грн. |
Мультиварка Rotex Repc 75-B | 2 820 грн. |
ROTEX REPC75-B | 2 628 грн. |
Мультиварка Rotex REPC75-B | 2 715 грн. |
Rotex REPC75: були всім задоволені, але втратився запобіжний клапан тиску (запобіжний клапан тиску). Сервіс допомогти не може. Може, хтось із цим стикався і знає аналог. недоліків не помітили, але відвалився і загубився запобіжний клапан тиску користуюся Rotex REPC75 місяць і більше |