Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Domotec

Електрочайник Domotec MS-7943 1500 Вт 1.7 л нержавіюча сталь

Фото - Електрочайник Domotec MS-7943 1500 Вт 1.7 л  нержавіюча сталь
Domotec MS-7943
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
1500 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Знімний фільтр від накипу
Підсвічування
Матеріал
скло
Джерело живлення
230 В
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Domotec MS-7943 1500 Вт 1.7 л нержавіюча сталь

Усі ціни 20 →

Скляний електрочайник Domotec MS-7943 об'єм 1,7 л 1500 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  AngarButik З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
666 грн.

Кухонний електрочайник скляний 1,7 л на 1500 Вт з підсвічуванням, автовідключенням та швидким закипанням Domotec MS-7943 Чор

Маркетплейс: Rozetka.ua  Odessium Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
730 грн.

Скляний електрочайник Domotec MS-7943 об'єм 1,7 л 1500 Вт (20906)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Elecat З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
738 грн.

Електричний скляний чайник із підсвіткою 1,7 л Domotec MS 7943

Маркетплейс: Rozetka.ua  iCler З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
518 грн.

Електрочайник Domotec MS-7943 1.7 л боросилікатне скло 1500 Вт з LED підсвічуванням

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
967 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Domotec MS-7943 1500 Вт 1.7 л нержавіюча сталь