Електрочайник Domotec MS-8110 2200 Вт 1.8 л чорний
Фото 6 |
Domotec MS-8110 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-8110 2200 Вт 1.8 л чорний
Усі ціни 11 →Електрочайник скляний DOMOTEC MS-8110 1.8 л 2200W Чорний | 855 грн. |
Електрочайник Domotec MS-8110 скло | 641 грн. |
Електричний скляний дисковий чайник Domotec MS-8110 електричний чайник чор | 697 грн. |
Електрочайник Domotec MS-8110 чайник скло 2л 2200W чорний | 609 грн. |
Дисковий Скляний Електрочайник Domotec MS-8110 Black | 594 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →