Припливне встановлення Domovent Solo RA1-35-9 R
Domovent Solo RA1-35-9 R 35 м³/год46 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domovent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domovent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domovent Solo RA1-35-9 R
Усі ціни 9 →Домовент Домовент Соло РА1-35-9 Р V0688016317 | 3 988 грн. |
Бытовой рекуператор Домовент Соло РА1-35-9 Р В.2 | 3 988 грн. |
Рекуператор ДОМОВЕНТ СОЛО РА1-35-9 Р, 46 м³ ,D100 мм | 3 988 грн. |
Рекуператор повітря Домовент Соло РА1-35-9Р зі шнурковим перемикачем | 3 988 грн. |
Домовент Домовент Соло РА1-35-9 Р В.2 | 3 988 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Domovent Solo RA1-35-9 R
Ціни на Domovent Solo RA1-35-9 R |
---|---|---|---|---|
Domovent Solo RA1-35A-9 R | від 3 988 грн. | 1 пропозиція | ||
Domovent Solo RA1-35-9 R | від 3 956 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →