Домкрат Dorozhna Karta DK52-1010
Dorozhna Karta DK52-1010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dorozhna Karta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dorozhna Karta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dorozhna Karta DK52-1010
Домкрат Дорожня Карта механічний 2т. 110-405мм (49051170006) (DK52-1010) 4 | 692 грн. |
Домкрат механічний ромбоподібний Дорожня карта DK52-1010, H=110/405, 2т (D | 640 грн. |
ДОРОЖНАЯ КАРТА DK521010 | 637 грн. |
Домкрат механічний 2т ДОРОЖНЯ КАРТА (ДК) [DK52-1010] | 724 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →