Детектор валют DORS 1200
DORS 1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DORS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DORS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DORS 1200
Усі ціни 10 →Детектор валют DORS 1200 | 6 378 грн. |
Детектор Dors 1200 з перевіркою банкнот | 7 899 грн. |
Детектор Dors 1200 із перевіркою банкнот. Портативний, ультрафіолетом та I | 7 995 грн. |
Портативний Детектор Dors 1200 з перевіркою банкнот у білому світлі (Ручни | 9 700 грн. |
Портативний Детектор Dors 1200 з перевіркою банкнот ультрафіолетом. | 7 750 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →