Детектор валют DORS 1000 M2
DORS 1000 M2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DORS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DORS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DORS 1000 M2
Усі ціни 7 →Детектор валют DORS 1000 M2 | 2 069 грн. |
Детектор Dors 1000 валют з ІК контролем для перевірки Банкнот | 3 800 грн. |
Портативний Детектор Dors 1000 валют з ІК контролем для перевірки купюр | 3 850 грн. |
Ручний Портативний Детектор валют DORS 1000 M2 ультрафіолетовий | 3 600 грн. |
Портативний Детектор Dors 1000 Банкнот з ІК контролем для перевірки Валют | 3 950 грн. |
Ручний Портативний Детектор Dors 1000 валют з Ік контролем для перевірки | 3 850 грн. |
Детектор валют DORS 1000 M2 ультрафіолетовий | 3 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →