Детектор валют DORS 1000 M3
DORS 1000 M3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DORS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DORS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DORS 1000 M3
Детектор валют DORS 1000 M3 | 2 407 грн. |
Dors 1000 М3 детектор валют з ІЧ-контролем для перевірки | 3 050 грн. |
Dors 1000 М3 детектор валют з ІЧ-контролем для перевірки | 3 150 грн. |
Портативний Детектор Dors 1000 М3 з ІК контролем для детекції Валют | 3 000 грн. |
Портативний Детектор Dors 1000 М3 з ІК контролем для перевірки Банкнот | 3 050 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →