Dreame D10 Plus
Відео 32Фото 10 |
Dreame D10 Plus |
|
Високотехнологічний побутовий роботизований пилосос для сухого та вологого очищення приміщень великої площі (до 270 м²). Відрізняється наявністю в комплекті зарядної док-станції із вбудованою системою автоматичного вивантаження сміття. Спеціальний датчик у пилозбірнику пилососа фіксує, що контейнер заповнений, після цього робот повертається на базу і "скидає" сміття в бак станції, який приблизно в 6 разів більше, ніж пилозбірник самого пилососа.
Таким чином, користувачеві не доведеться мати справу з процедурою ручного очищення. Час заповнення мішка-пилозбірника становить від 30 до 45 днів (залежить від кількості збирання пилу сміття). Робот-пилосос Dreame D10 Plus позиціонується як середньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на вимогливих користувачів, які обирають розумну побутову техніку для автоматизації рутинних побутових операцій.
Згадки заслуговує і лазерний далекомір (LiDAR), що обертається, розташований у башті. Цей сенсор вимірює відстань до предметів на шляху пристрою та допомагає системі керування побудувати точну карту приміщення, завдяки якій пилосос не б'ється об кути та перешкоди, прибирає швидко та залишає мінімум пропущених зон. Крім цього варто відзначити значну потужність всмоктування (4000 Па), ємну акумуляторну батарею (5200 Агод) та високу автономність. Керується за допомогою програми Dreamehome. Підтримується голосове керування за допомогою Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame D10 Plus
Усі ціни 10 →Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus (RLS3D) RLS3D | 16 999 грн. |
Робот-пилосос Xiaomi Dreame Bot D10 Plus | 14 049 грн. |
Dreame D10 Plus (RLS3D) STH0018610 | 16 999 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame D10 Plus (RLS3D) RLS3D | 14 385 грн. |
Dreame D10 Plus | 22 058 грн. |