Dreame L10 Prime
Відео 3Фото 10 |
Dreame L10 Prime |
|
Універсальний роботизований пилосос для сухого та вологого очищення приміщень значної площі. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023, орієнтований на побутове застосування. Серед основних особливостей пристрою варто згадати док-станцію із системою вивантаження сміття та функції автоматичного очищення щіток-полотерів, значною силою всмоктування (до 4000 Па) та вдосконаленою інтелектуальною навігацією.
Окремо варто відзначити наявність лазерного 3D-сканера-дальноміру (LiDAR), що застосовується для побудови карток кімнат та потреб навігації. Крім цього, є сенсори висоти, що запобігають падінню зі сходів, і датчики, що визначають килимові покриття (при виявленні килима миючі щітки-полотери піднімаються, щоб не зіпсувати вологою килимовий ворс). Пилосос Dreame L10 Prime підійде вимогливим користувачам, які віддають перевагу високотехнологічній побутовій техніці, що дозволяє автоматизувати вирішення повсякденних побутових завдань. Керується за допомогою Dreamehome, здатний сприймати голосові команди Google, Alexa, Siri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame L10 Prime
Усі ціни 39 →Робот-пилосос Dreame L10 Prime (White) RLL11GC | 23 199 грн. |
Dreame Dreame L10 Prime (RLL11GC) | 24 999 грн. |
Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10 Prime (RLL11GC) | 23 450 грн. |
Робот-пылесос моющий Dreame Bot L10 PRIME RLL11GC | 24 999 грн. |
Робот-пилосос Xiaomi Dreame Vacuum Cleaner L10 Prime White (RLL11GC) | 24 159 грн. |