Пилосос
Dreame Z10 Station
Відео 4Фото 35 |
Dreame Z10 Station |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dreame Z10 Station
Усі ціни 13 →Беспроводной пылесос Dreame Z10 Station VPV17A | 21 999 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame Z10 Station | 18 900 грн. |
Dreame Z10 Station | 19 800 грн. |
Акумуляторний пилосос Dreame Z10 Station (VPV17A) VPV17A | 21 999 грн. |
Dreame Z10 Station | 18 500 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →