Karcher VC 6 Cordless Premium OurFamily (1.198-680.0)
Відео 1Фото 7 |
Karcher VC 6 Cordless Premium OurFamily |
|
Безмішковий пилосос німецького бренду Karcher являє собою вертикальну модель з портативним блоком. Останній буде особливо корисний при прибиранні в салоні автомобіля — тим більше, прилад працює без проводів і живиться від вбудованого акумулятора. Одного заряду вистачить на 50 хвилин безперервної роботи в звичайному режимі, проте в комплект входить додаткова батарея, яка вдвічі збільшує час автономної роботи.
Настінний тримач дозволяє зручно зберігати пилосос у вертикальному положенні і одночасно заряджати акумулятор, а світлодіодний індикатор повідомить про стан заряду, режим роботи і несправності. Karcher VC 6 Cordless Premium ourfamily отримав потужний безщітковий двигун постійного струму і триступеневу систему фільтрації, що складається з фільтра циклонного типу, вхідного фільтра і гігієнічного HEPA-фільтра.
Крім цього, передбачений спеціальний інструмент для швидкого і зручного очищення фільтра. Основну роботу при збиранні бере на себе моторизована роликова щітка з підсвічуванням, яка не дасть пропустити брудні ділянки при поганому освітленні, також в комплектацію входять щілинна насадка і насадка 2-в-1 для м'яких меблів. Ще варто відзначити механізм для швидкого спустошення сміттєзбірника (до речі, його об'єм становить 0.8 л) і два режими роботи — звичайний і Boost для включення максимальної потужності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher VC 6 Cordless Premium OurFamily
Усі ціни 13 →Акумуляторний пилосос Karcher VC 6 Cordless Premium ourFamily 1.198-680.0 | 19 999 грн. |
Акумуляторний пилосос Karcher VC 6 Cordless Premium our Family (1.198-680. | 24 999 грн. |
Karcher VC 6 CORDLESS PREMIUM OURFAMILY (1.198-680.0) | 13 999 грн. |
Вертикальный пылесос Karcher VC 6 Cordless Premium 1.198-680.0 | 14 549 грн. |
Пилосос Karcher VC 6 Premium OurFamily bezprzewodowy 1.198-680.0 | 14 350 грн. |