Безконтактний паяльник Dremel VersaTip
Відео 40Фото 4 |
Dremel VersaTip |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dremel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dremel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dremel VersaTip
Усі ціни 31 →Паяльник газовий Dremel VersaTip 2000 | 1 700 грн. |
Паяльник газовий Dremel VersaTip 2000 F0132000JC | 2 083 грн. |
Паяльник газовый DREMEL VERSATIP 2000 F0132000JC | 1 699 грн. |
Газовый паяльник DREMEL VersaTip 2000 F0132000KA | 1 799 грн. |
Паяльник газовий Dremel VersaTip 2000 F0132000JC | 2 083 грн. |
ще 20 пропозицій
Паяльник дуже хороший у плані якості, але навіть на мінімальному огрні температура жала для паяння дуже висока, кілька разів намагався щось спаяти, не вийшло, припій поводиться як ртуть на руках і ну ні як не хоче чіплятися до міді чи плати. Це Ролс Ройс у світі паяльників.
Дуже зрошена якість, за мантеріалами, різьбленнями, насадками та монолітністю він як Айфон у сталевому корпусі. Для твердотільного паяння, високотемпературного припою він ідеально підійде, такі плати у побутовій технікі є, я знаю. Дуже гаряче жало навіть на мінімальному налаштуванні.
Бракує регулювання на мінімальному огрні. Пнрмм Мромп: користуюся Dremel VersaTip більше року |
покупкою задоволений)) замовив у фірмовому магазині ВОСП доставили на протязі менше2х діб паяльник коштує своїх грошей каталізатор так само можна замінити з сіточки для курильних трубок купити можна в будь-якому тютюновому магазині стоять копійки і працює норм швидке нагрівання приємна робота насадок замало.. але можна замовити будь-якому нормальному токарю насадку і всі проблеми вирішені користуюся Dremel VersaTip кілька місяців |
У паяльній насадці швидко перегорає каталізатор. Так як немає інструкції про те, як відсікати полум'я.
Благо, я цю інфу дізнався на початку використання. І в мене все нормально із насадкою. Які купили цей девайс, рекомендую знайти на Ютюбі відео про цю тему. Кста, замінити каталізатор можна фольфрамовими пружинками з 2-х лампочок по 300w. Зрозуміло, що лампочками треба буде пожертвувати. Що по самому паяльнику. То річ для електрика та любителів паяти щось, просто необхідна. Заправляти рекомендую лише газом Newport. Інші аналоги можуть забувати форсунку парафіном, а це смерть для цього різака-паяльника. Горить бадьоро, 90 хвилин. Рекомендую після покупки протестувати на наявність цькування газу. Зарядити по горло та дати полежати тиждень. І перевірити, чи газ не пішов. Чув, рідко буває такий брак. Втім, річ стоїть. Кому потрібний паяльник в автономному режимі, це ваш інструмент. Автономність, мобільність, якість, надійність. Насадки рідко зустрічаються у продажу. користуюся Dremel VersaTip місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →