Машинка для стрижки DSP 90350
Відео 2Фото 8 |
DSP 90350 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 90350
Усі ціни 6 →Акумуляторний тример 11в1 DSP 90350 для стрижки бороди і волосся LED диспл | 1 199 грн. |
Тример DSP 90350 для стрижки бороди та волосся з дисплеєм та насадками на | 1 050 грн. |
Акумуляторний тример набір для стрижки DSP 90350 11в1 професійний бездрото | 970 грн. |
Акумуляторний триммер бездротової DSP 90350 для стрижки бороди та волосся | 999 грн. |
Акумуляторний триммер бездротової DSP 90350 для стрижки бороди та волосся | 989 грн. |
Тример машинка для стрижки волосся бороди вух акумуляторна 11 в 1 DSP 9035 | 995 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →