Машинка для стрижки DSP 90360
Фото 3 |
DSP 90360 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 90360
Усі ціни 9 →Провідна машинка для стрижки волосся DSP 90360 8 знімних насадок 10вт Чорн | 829 грн. |
Дротова машинка для стрижки волосся DSP 90360 8 знімних насадок Чорна (426 | 999 грн. |
Машинка триммер для стрижки волосся бороди та вусів DSP 90360 провідна з н | 789 грн. |
Машинка для стрижки волосся DSP 90360 провідна з насадками чорна | 840 грн. |
Провідна машинка для стрижки волосся DSP 90360 8 насадок Чорна 10вт | 929 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →