Машинка для стрижки DSP 90642
Фото 7 |
DSP 90642 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP 90642
Усі ціни 11 →Акумуляторна машинка для стрижки волосся 5в1 DSP 90642 тример для бороди в | 1 077 грн. |
Триммер з дисплеєм 5в1 DSP 90642 | 935 грн. |
Акумуляторна машинка для стрижки волосся 5в1 DSP 90642 тример з дисплеєм | 949 грн. |
Універсальний акумуляторний машинка набір для стрижки волосся 5в1 DSP 9064 | 915 грн. |
Машинка для стрижки волосся тример 5в1 DSP 90642 для носа та тіла з диспле | 1 038 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →