Контактний гриль DSP KB1049
Відео 3 |
DSP KB1049 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP KB1049
Усі ціни 9 →Електричний притискний гриль DSP KB 1049 з антипригарним покриттям потужні | 2 499 грн. |
Електричний гриль DSP KB1049 з антипригарним покриттям потужність 1800 Вт | 2 999 грн. |
Гриль притискний DSP Потужність 1800 Вт, регулювання температури, антиприг | 2 669 грн. |
Гриль притискний DSP Потужність 1800 Вт, антипригарне покриття, червоний ( | 2 669 грн. |
Гриль електричний притискний контактний, електрогриль DSP KB 1049 1800Вт | 2 550 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →