Контактний гриль DSP KB1048 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 4 |
DSP KB1048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DSP KB1048 нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Електричний гриль DSP KB1048 з антипригарним покриттям 1800 Вт із регулюва | 2 499 грн. |
Гриль електричний 1800W з антипригарним покриттям зі знімним піддоном DSP | 2 735 грн. |
Електричний гриль DSP KB1048 з антипригарним покриттям потужність 1800 Вт | 2 096 грн. |
Гриль притискний для дому 1800W з антипригарним покриттям DSP KB1048 | 2 795 грн. |
Гриль притискний DSP Потужність 1800 Вт, регулювання температури, антиприг | 2 339 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →