Мотошина Dunlop D908 RR 140/80 -18 70R
Фото 10 | Товар застарів 7 340 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 140; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: R; |
Dunlop D908 RR 140/80 -18 70R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dunlop D908 RR 140/80 -18 70R
Ціни на Dunlop D908 RR 140/80 -18 70R |
---|---|---|---|---|
Dunlop D908 RR 90/90 -21 54R | від 7 396 грн. | 2 пропозиції | ||
Dunlop D908 RR 90/90 -21 54S | від 5 249 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D908 RR 140/80 R18 70R | від 7 937 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop D908 RR 150/70 R18 70S | від 7 560 грн. | 8 пропозицій |