Змішувач Duravit C.1 C15210011010
Фото 2 |
Duravit C.1 C15210011010 |
|
Змішувач на 2 виходи
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit C.1 C15210011010
Усі ціни 6 →Зовнішня частина змішувача без прихованої частини DURAVIT C.1 хром латунь | 26 279 грн. |
Змішувач для ванної прихованого монтажу Duravit C1, хром (C15210011010) | 24 362 грн. |
Duravit C.1 chrom C15210011010 | 19 040 грн. |
Duravit C.1 chrom C15210011010 | 19 516 грн. |
Duravit C.1 chrom C15210011010 | 19 992 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Duravit C. 1 (колір - хром) (C15210 | 24 313 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →