Змішувач Hansgrohe Metropol 32546000
Фото 10 |
Hansgrohe Metropol 32546000 |
|
Змішувач з шумопоглотителем. Регульоване обмеження температури.
Додатково потрібна прихована монтажна частина (арт. 01800180)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32546000
Усі ціни 18 →Змішувач для душа Hansgrohe Metropol (колір - чорний) 32546670 32546670 | 26 964 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Metropol (колір – бронза) 32546140 32546140 | 28 466 грн. |
Змішувач для душової кабіни Hansgrohe Metropol 32546000 | 14 412 грн. |
Змішувач hansgrohe Metropol для ванни настінний прихований з ричаговою рук | 19 263 грн. |
Hansgrohe Metropol Złoty 32546990 | 20 880 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →