Змішувач Hansgrohe Logis 71070000
Відео 2Фото 3 |
Hansgrohe Logis 71070000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Logis 71070000
Усі ціни 36 →Змішувач для раковини Hansgrohe Logis 70 хром 71070000 | 3 839 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Logis (колір - хром), з донним клапаном 71 | 4 158 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Logis 70 71070000 | 3 839 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Logis хром 273717 | 3 839 грн. |
Кран для умивальника однозахватний HANSGROHE Logis хром латунь з донним кл | 3 839 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Logis 71070000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →