Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Durun

Літня шина Durun RU06 245/45 R18 100W

Фото - Шини Durun RU06 245/45 R18 100W
Фото 15
Виберіть розмір шин
Durun RU06 245/45 R18 100W
245/45 R18
100
W
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
100
Індекс швидкості
W
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
sdduruntyre.com
Дата додавання на E-Katalog
березень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Durun RU06 245/45 R18 100W

Усі ціни 10 →

Durun RU06 245/45 ZR18 100W XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 765 грн.

Durun RU06 (245/45R18 100W XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 843 грн.

Шина Durun RU06 245/45 R18 100W XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 511 грн.

Durun RU06 (245/45R18 100W)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 532 грн.

Durun RU06 245/45 R18 100W XL

Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 965 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Durun RU06 245/45 R18 100W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Durun RU06 245/45 R18 100W

Ціни на Durun RU06 245/45 R18 100W
Durun RU06 245/45 R18 100W від 2 511 грн.10 пропозицій