Душова перегородка Dusel FA512 1200x1900 TR-23645
Фото 5 |
Dusel FA512 1200x1900 TR-23645 120 см140 см |
|
Профіль з алюмінію. У дверей можливий як лівий, так і правобічний монтаж. Двері встановлюються як на підлогу, так і на піддон. Силіконові шторки захистять двері від протікання (входять у комплект).
Нижні ролики швидкознімні, дозволяють легко очистити профіль від забруднень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel FA512 1200x1900 TR-23645
Dusel Dusel FA512 120х190 | 10 830 грн. |
Душевая дверь Dusel FA512 1200х1900 стекло прозрачное TR-23645 | 11 400 грн. |
Душові двері Dusel FA512 1200х1900 скло прозоре TR-23645 | 11 400 грн. |
Душевые двери Dusel FA512 120x190 Dusel-99 | 10 830 грн. |
Душова двері Dusel FА-512, 120х190, розсувні двері, скло прозоре | 10 830 грн. |
Модификації Dusel FA512 1200x1900 TR-23645
Ціни на Dusel FA512 1200x1900 TR-23645 |
---|---|---|---|---|
Dusel FA512 1200x1900 TR-23645 | від 10 830 грн. | 5 пропозицій | ||
Dusel FA512 1400x1900 TR-23646 | від 11 970 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →