Душова перегородка Primera Frame 120 SDC1012
Фото 4 |
Primera Frame 120 SDC1012 100 см120 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 120 SDC1012
Усі ціни 11 →Душові двері Primera Frame SDC1012 | 9 949 грн. |
Душові двері в нішу Primera FRAME 120 см (SDC1012) SDC1012 | 9 949 грн. |
Двері скляні для душової ніші універсальні розсувні двосекційні PRIMERA Fr | 9 949 грн. |
Душові двері Primera Frame 120 х 190 см (профіль - хром, скло - прозоре) S | 9 759 грн. |
Primera Primera Frame SDC1012 120x190 | 9 949 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Primera Frame 120 SDC1012
Ціни на Primera Frame 120 SDC1012 |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 100 SDC1010 | від 8 819 грн. | 10 пропозицій | ||
Primera Frame 120 SDC1012 | від 9 500 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →