Душова перегородка Primera Frame 120 SDC1212
Фото 4 |
Primera Frame 120 SDC1212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Frame 120 SDC1212
Усі ціни 10 →Душові двері Primera Frame 120x190 SDC1212 | 10 299 грн. |
Душові двері в нішу Primera FRAME 120 см (SDC1212) SDC1212 | 10 299 грн. |
Душові двері Primera Frame 120 х 190 см (скло прозоре) SDC1212 SDC1212 | 10 099 грн. |
Душові двері в нішу Primera Frame 120x190см (SDC1212) | 10 099 грн. |
Душові двері в нішу PRIMERA FRAME розпашні 120x190 - SDC1212 SDC1212 | 10 299 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Primera Frame 120 SDC1212
Ціни на Primera Frame 120 SDC1212 |
---|---|---|---|---|
Primera Frame 90 SDC1190 | від 3 142 грн. | 5 пропозицій | ||
Primera Frame 100 SDC1110 | від 6 086 грн. | 3 пропозиції | ||
Primera Frame 120 SDC1212 | від 10 099 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →