Кардридер / USB-хаб Dynamode Dock 9-in-1 Type C HDMI Mini DP USB3.0 RJ45
Фото 6 |
Dynamode Dock 9-in-1 Type C HDMI Mini DP USB3.0 RJ45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dynamode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dynamode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dynamode Dock 9-in-1 Type C HDMI Mini DP USB3.0 RJ45
Док-станция для ноутбука Dynamode Dock 9-in-1-TypeC-HDMI-MINI-DP-USB3.0-RJ | 1 257 грн. |
Dynamode Dock 9-in-1-TypeC-HDMI-MINI-DP-USB3.0-RJ45 (DOCK-9-IN-1-TYPEC-HDM | 1 449 грн. |
Концентратор USB-хаб Dynamode Dock-9-in-1-TypeC-HDMI-Mini-DP-USB3.0-RJ45 | 2 050 грн. |
Концентратор USB-хаб Dynamode Dock-9-in-1-TypeC-HDMI-Mini-DP-USB3.0-RJ45 | 2 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →