Стайлер Dyson Airstrait
Відео 9Фото 11 |
Dyson Airstrait |
|
Пристрій 2в1 - випрямляч з функцією фена. Оснащений 2 режимами роботи: для вологого та сухого волосся. Для кожного режиму можна індивідуально налаштувати один із 3 температурних режимів та один із 2 рівнів швидкості. Також доступний режим Boost.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dyson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dyson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyson Airstrait
Усі ціни 44 →Випрямляч для волосся Dyson Airstrait (Nickel/Copper) (CN) | 29 590 грн. |
Випрямляч для волосся Dyson Airstrait (Prussian Blue/Rich Copper) 408215-0 | 24 600 грн. |
Випрямляч Dyson Airstrait HT01 Nickel/Copper (408202-01) | 23 960 грн. |
Випрямляч для волосся Dyson Airstrait HT01 Nickel/Copper (408202-01) | 23 149 грн. |
Стайлер (випрямляч) Dyson Airstrait HT01 Nickel/Copper (408202-01) | 22 943 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →