Soundcore Life Tune
Відео 22Фото 18 |
Soundcore Life Tune |
|
Комфортні і довгограючі накладні бездротові навушники закритого типу з підтримкою енергоефективного бездротового інтерфейсу Bluetooth 5.0 і високотехнологічною гібридною системою активного шумозаглушення Soundcore Hybrid ANC. Відрізняються прекрасною ергономікою і чудовою автономністю (до 60 год або 40 год з активним шумозаглушенням). Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії.
Підійдуть для користувачів, які бажають придбати якісно звучать накладні бездротові навушники для комфортного прослуховування музики в несприятливих зовнішніх акустичних умовах (транспорт, жвава вулиця, галасливі торгові центри/ринки і т.п.). Продуманий дизайн, м'які амбушюри і пружне наголов'я навушників ANKER SoundCore Life Tune забезпечує надійне утримання на голові без дискомфортних відчуттів. Якісне звучання Hi-Res рівня забезпечується спеціальними подвійними динамічними драйверами, що генерують звуки розширеного частотного діапазону (від 16 до 40000 Гц). Для комфортного спілкування підтримується режим акустичної прозорості Talk through, що дозволяє спілкуватися з оточуючими, не знімаючи навушників. Підтримують технологію швидкої зарядки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Купити Soundcore Life Tune
Усі ціни 116 →Навушники Anker SoundCore Life Q30 Black | 3 333 грн. |
Навушники ANKER SoundСore Life Q30 Black A3028011 | 3 333 грн. |
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Life Q30 Black EU (EGA3028311) EGA3028 | 2 799 грн. |
Навушники Anker SoundСore Life Q30 Black | 3 599 грн. |
Навушники Anker Soundcore Life Q30 A3028 blue | 3 190 грн. |
0 1 2 2 |
непогані для своєї ціни. середніх і високих трохи більше, ціни б не було, але це суто індивідуально. якщо користуватись акуратно-надовго вистачить. звук, шумодав. управління. немає кодака LDAC. |
Не рекомендую у довгострокові перспективи. Якість звучання на досить гарному рівні. Якість збірки (використовувалися лише в приміщені) – амбушури полазили, headband (не знайшов українського відповідника) – тріс у місцях згину, паралон теж виліз. Ще працюють, але не факт, що довго протягнути. У користуванні два роки. користуюся Soundcore Life Tune більше року |
Чудові навушники, гарна якість звуку, є можливість підключення як через Bluetooth, так і через провід (корисно якщо сяде батарея, можна підключити дріт і слухати далі, щоправда без шумозаглушення). Має всі кабелі у комплекті. Зручно перемикати режими (є сенсор, вбудований у праве вухо, для перемикання достатньо лише доторкнутися до навушника). Ціна, звук, батарея Владислав : користуюся Soundcore Life Tune кілька місяців |
Выглядит прям одинаково но модель разная по маркировке (А3028 против A3029ZA1)
Елегантність та майстерність для вашого комфорту
Навушники ANKER SoundCore Life Tune є втіленням продуманого дизайну та високої функціональності. Використання якісних матеріалів забезпечує довговічність та комфорт у використанні, у той час як інноваційні поворотні чаші та піна з ефектом пам'яті гарантують ідеальне прилягання та звукоізоляцію. Така конструкція забезпечує не тільки чудову якість звучання, але й комфорт під час тривалого використання, будь то комунікація чи прослуховування музики.
Активне шумозаглушення нового покоління із застосуванням подвійної мікрофонної системи створює ідеальні умови для занурення в аудіо: від фільтрації вуличного шуму до придушення звуку двигуна в транспорті. Вбудовані режими дозволяють налаштовувати навушники відповідно до навколишнього середовища, забезпечуючи неперевершений аудіодослід за будь-яких умов.
Для поціновувачів справжнього звуку
З сертифікацією HI-RES, ANKER SoundCore Life Tune пропонують неперевершену якість звуку з багатим і деталізованим частотним діапазоном від 16 до 40000 Гц. Це відкриває нові горизонти для любителів різних музичних жанрів, відтворюючи глибокі баси, чіткі середні частоти та яскраві високі. Таке поєднання робить навушники ідеальним вибором для тих, хто прагне по-справжньому насолодитися кожною нотою.
Універсальність підключення дозволяє використовувати навушники з різноманітними пристроями. Бездротове з'єднання через Bluetooth забезпечує високу якість звуку без втрат, тоді як дротове з'єднання пропонує ще більше можливостей для аудіофілів, які бажають використовувати всі переваги професійного обладнання.
Енергія музики на довгий годинник
З вражаючою автономністю до 40 годин роботи з активним шумом придушення і до 60 годин без нього, навушники ANKER SoundCore Life Tune стирають кордони між музичними сесіями. Це рішення ідеально підходить для тривалих поїздок, активного способу життя або просто довгих годин насолоди улюбленими треками. Швидка зарядка додає зручності, забезпечуючи до 4 годин прослуховування лише за 5 хвилин заряджання.
Таким чином, навушники ANKER SoundCore Life Tune є гармонією стилю, комфорту та технологічної досконалості, піднімаючи стандарти персонального аудіо на новий рівень.