Soundcore Space One
Відео 36Фото 8 |
Soundcore Space One |
|
Повнорозмірні навушники Hi-Res від бренду Soundcore, що належить компанії ANKER. Модель здатна похвалитися високою якістю звуку з підтримкою кодека LDAC, активним шумопоглинанням та тривалою автономністю. За звучання навушників відповідають 40-міліметрові динамічні драйвери з акцентом на басову складову звукової палітри. До того ж у Soundcore Space One передбачається персоналізоване налаштування якості звуку HearID і є еквалайзер користувача на 8 смуг.
Для роботи адаптивного «шумодава» в навушниках застосовуються мікрофони з алгоритмами штучного інтелекту, які ефективно пригнічують шуми, що оточують. Окремим рядком відзначається режим прозорості - він активується тапом по чаші або фіксації мови користувача. Підключаються навушники по мережі Bluetooth або традиційним дротовим способом (кабель тут знімний). Автономності моделі вистачає на 55 годин прослуховування музики без активного шумоподавлення і до 40 годин відтворення аудіотреків з шумодавом ANC. А буквально 5 хвилин зарядки через роз'єм USB type C дають ще 4 години автономності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Купити Soundcore Space One
Усі ціни 66 →Навушники Anker SoundCore Space One Jet Black | 4 999 грн. |
Навушники SoundСore Space One Blue (A3035G31) | 4 619 грн. |
Навушники Anker SoundCore Space One Sky Blue (A3035G31) A3035G31 | 4 999 грн. |
Наушники ANKER SoundCore Space One Black A3035G11 | 4 999 грн. |
Bluetooth-гарнітура Anker SoundCore Space One Blue (A3035G31) A3035G31 | 4 999 грн. |
Хороші навушники, топ за свою ціну. Функції та шумопоглинання. Шумопоглання не всі звуки глушити. vladislav.lirnichenko@gmail.com: користуюся Soundcore Space One менше місяця |