ДБЖ Eaton 5E 1500I USB 1500 ВА
Відео 1Фото 6 |
Eaton 5E 1500I USB 1500 ВА |
|
Джерело безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу з ефективною вихідною потужністю на рівні 720 Вт. Модель може похвалитися наявністю вбудованого батарейного блока, при цьому акумулятор здатний заповнювати свій заряд навіть тоді, коли обслуговуване устаткування відключено. Передбачена опція стабілізації вхідної напруги — ДБЖ Eaton 5E1500IUSB буде якісно живити техніку, не витрачаючи ресурс АКБ, при мережевому напрузі 170-280 В.
Для резервного живлення обладнання передбачено 6 євро-розеток. Це пристрій можна також використовувати і для захисту локальної мережі, телефонної лінії та факсу, для чого на корпусі передбачений інтерфейс RJ-45/11. Для з'єднання з комп'ютером використовується класичний порт USB. Дана модель відрізняється компактними габаритами і не займе багато місця на робочому місці. Корпус отримав лаконічну дизайнерське виконання, використовується система активного охолодження, але в роботі це джерело безперебійного живлення досить малошумний. Модель можна використовувати для обслуговування широкого спектру обладнання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Купити Eaton 5E 1500I USB 1500 ВА
Линейно-интерактивный ИБП Eaton 5E 1500VA USB (5E1500IUSB) 5E1500IUSB | 8 083 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Eaton 5E 1500VA USB (5E1500IUSB) 5E1500IUSB | 8 089 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Eaton 5E 1500VA USB (5E1500IUSB) 5E1500IUSB | 8 093 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Eaton 5E 1500VA USB (5E1500IUSB) | 8 083 грн. |
Модификації Eaton 5E 1500I USB
Ціни на Eaton 5E 1500I USB |
---|---|---|---|---|
Eaton 5E 1100I USB 1100 ВА | від 6 835 грн. | 3 пропозиції | ||
Eaton 5E 1500I USB 1500 ВА | від 8 083 грн. | 4 пропозиції | ||
Eaton 5E 2000I USB 2000 ВА | від 9 999 грн. | 59 пропозицій |