Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   EnerGenie

ДБЖ EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 ВА

Фото - ДБЖ EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 ВА
Фото 7
EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторRack (у стійку)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги165-275 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність1500 ВА
Номінальна вихідна потужність1200 Вт
Форма вихідного сигналуподібна до синусоїди (апроксимована)
Вихідна частота50-60 Гц
Роз'ємів C13/C14 з резервом3 шт.
Батарея
Напруга 1 акумулятора12 В
Загальна ємність батарей8 Агод
Кількість батарей2 шт.
Час повної зарядки600 хв
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
захист лінії передачі даних
звукова сигналізація
Запобіжникплавкий
Інтерфейси управлінняUSB type B
Загальні хар-ки
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 – 40 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)150x480x350 мм
Висота (unit)4 U
Вага15.8 кг
Офіційний сайтenergenie.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.

Купити EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 ВА

Лінійно-інтерактивне ДБЖ Energenie UPS-RACK-1500

Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення Energenie UPS-RACK-1500 забезпечує стабільну роботу обладнання за умов коливань напруги та короткочасних збоїв електропостачання. Модель має потужність 1500 ВА (ефективна 1200 Вт) та час резервного копіювання до 8 хвилин при повному навантаженні. Завдяки автоматичному регулюванню напруги (AVR) за... щебезпечує захист від перенапруг, коротких
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
10 679 грн.

Стійковий ДБЖ Gembird 1500ВА (UPS-RACK-1500)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
10 682 грн.

Лінійно-інтерактивний ДБЖ Gembird RACK UPS 1500VA (UPS-RACK-1500)

Лінійно-інтерактивний ДБЖ Gembird RACK UPS 1500VA забезпечує надійний захист критичних електронних пристроїв від збоїв у електромережі. Завдяки потужності 1500ВА цей джерело безперебійного живлення підходить для використання в серверах, мережевих обладнаннях та офісних системах, що потребують стабільної роботи. Вбудований інтелектуальний управлінсь... щекий модуль дозволяє ефективно
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись

Динаміка цін на EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 ВА

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації EnerGenie UPS-RACK-1500

Ціни на EnerGenie UPS-RACK-1500
EnerGenie UPS-RACK-1200 1200 ВАвід 7 783 грн.1 пропозиція
EnerGenie UPS-RACK-1500 1500 ВАвід 10 679 грн.3 пропозиції
EnerGenie UPS-RACK-2000 2000 ВАвід 14 496 грн.2 пропозиції